لمینت کف یکی از محصولاتی است که بیشترین سهم فروش متریال مورد استفاده برای پوشش کف ساختمان را در کشورهای توسعه یافته و مدرن از آن خود کرده است. مزیت لمینت کف شامل موارد بسیار زیادی است که نسبت به سایر محصولاتی که برای پوشش کف ساختمان از آن ها استفاده می‌شود برتری چشمگیری دارد. در کنار مزایا و فوایدی که این محصول از آنها برخوردار است، پارکت لمینت ها دارای معایبی نیز می‌باشند.

با توجه به این موضوع ما تصمیم گرفته‌ ایم تا در این مقاله در رابطه با مزیت لمینت کف و معایب آن نکات مهمی را در اختیارتان قرار دهیم. تا بتوانید بعد از مطالعه این مقاله به خوبی با ویژگی های آن آشنا شوید و در زمان خرید و انتخاب این محصول بهترین انتخاب را داشته باشید.

قبل از اینکه صحبت در مورد مزیت پارکت لمینت و معایب آن را آغاز کنیم؛ بهتر است که ابتدا نکاتی در مورد این محصول بیان کنیم تا شما آشنایی بیشتری با آن به دست بیاورید.

 نکات مربوط به لمینت کف

لمینت کف محصولاتی هستند که در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. به این صورت که شما قادر هستید تا این محصول را برای هر نوع دکوراسیونی از مدرن گرفته تا سنتی تهیه نمایید. برندها و مارک‌های زیادی در کشور ایران وجود دارند که هم از لحاظ کیفیت با یکدیگر متفاوتند و هم از لحاظ قیمتی. شما برای تهیه و خرید لمینت کف مد نظر خود می‌توانید به فروشگاه پروفیل سامان مراجعه کنید و با توجه به سلیقه و بودجه ی خود بهترین گزینه را خریداری نمایید.

مزیت لمینت کف

7 مزیت پارکت لمینت که در این مقاله قصد داریم به آنها بپردازیم را در ادامه مقاله برایتان نام برده و در مورد آنها توضیحات مختصری در اختیارتان قرار می‌دهیم.

دوام و استحکام بالا از مزیت پارکت لمینت

از آنجایی که لمینت از مواد ضد خش، محکم و قوی تولید می‌شود؛ در خود یک لایه پوششی دارد که نقش اصلی آن، محافظت از کثیفی و ضربه است. لمینت کف در درجه بندی‌ های مختلف و متفاوتی تولید می‌شوند. که متناسب با آن، کیفیت، دوام و استحکام متفاوتی دارند.

 هزینه خرید و قیمت لمینت کف

هزینه خرید و قیمت محصول لمینت خیلی کمتر از پارکت‌های قدیمی است که از آنها به عنوان کفپوش ساختمان استفاده می‌شد. اصلی‌ترین تفاوت پارکت و لمینت در تولید محصولات پارکت لمینت است؛ به این صورت که پارکت‌ها از چوب اصلی درختان تولید می‌شوند. اما لمینت های کف از hdf تولید می‌شوند.

برای خرید عمده لمینت کف با ما تماس بگیرید

لمینت کف